Slide background

GOAL'u Keşfet!

Dünyanın en kapsamlı futbol koleksiyonu olan; 300 binden fazla parçaya sahip, 30 milyon Euro değerindeki 'World Football Collection"ın, Barley Arts tarafından seçilen en değerli 600 eseri, Sefada Entertainment & Zorlu PSM tarafından düzenlenen Goal! Sergisi ile 2 Mart - 5 Haziran 2016 tarihleri arasında Zorlu PSM Meydan Fuaye'de sizlere futbol tutkunuzun tam manasıyla karşılığını verecek.

Geçmişten günümüze dünyaca ünlü kulüp takımları, milli takımlar, oyuncular ve teknik direktörlere odaklanan, sadece odaklanmakla kalmayıp ziyaretçilerine baştan sona bir futbol tarihi sunan Goal! Sergisi, interaktif yönüyle ise benzersiz bir deneyim yaşamanızı sağlayacak.
Pele'den Romario'ya, Johan Cruyff'tan Arjen Robben'e, Maradonna'dan Messi'ye farklı jenerasyonlardan ikon futbolcular ve Barcelona'dan Milan'a, Manchester United'dan Bayern Münih'e kulüp bazında dünya futboluna önderlik eden takımların dünü ve bugününe tanıklık edeceğiniz sergide sizleri çok özel anlar bekliyor.

Dünyaca ünlü futbol yıldızlarının formasından kramponuna,kaleci eldiveninden kazandıkları ödül ve kupalara kadar uzanan geniş bir yelpazeye ulaşan kişisel eşyaları Goal! sergisinde inceleyebilirsiniz.

Her mevkide yer alan birbirinden ünlü futbolcularla kendi takımınızı yaratarak, interaktif bir ortamda, isterseniz başka bir sergi ziyaretçisiyle, isterseniz bilgisayarla kozlarınızı da paylaşabilirsiniz. Teknik direktörlüğünü üstleneceğiniz takımınızla hayalinizdeki başarılara ulaşma şansı, Goal! sergisinde sizleri bekliyor.

Sponsorlar